Razzi
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Razzi

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
المواضيع الأخيرة
» راههای دفع وسوسه های شیطانی
اخبار ایران به تاریخ (87/8/25) Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 19, 2008 3:30 pm من طرف kavir

» سلام دوستان
اخبار ایران به تاریخ (87/8/25) Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 19, 2008 10:56 am من طرف behrouz

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !!
اخبار ایران به تاریخ (87/8/25) Icon_minitimeالثلاثاء نوفمبر 18, 2008 4:00 pm من طرف kavir

» كارشناسان: سقف مقبره كوروش تخريب شده است
اخبار ایران به تاریخ (87/8/25) Icon_minitimeالإثنين نوفمبر 17, 2008 1:44 pm من طرف kavir

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/27)
اخبار ایران به تاریخ (87/8/25) Icon_minitimeالإثنين نوفمبر 17, 2008 1:38 pm من طرف kavir

» پيرمرد خوش شانس از زير قطار زنده بيرون آمد
اخبار ایران به تاریخ (87/8/25) Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:46 pm من طرف kavir

» مرد حامله در انتظار دومين فرزند
اخبار ایران به تاریخ (87/8/25) Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:44 pm من طرف kavir

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/26)
اخبار ایران به تاریخ (87/8/25) Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:39 pm من طرف kavir

» مردی شیطان صفت که دخترش را 24 سال حبس کرده و از او 8 فرزند بوجود آورده است
اخبار ایران به تاریخ (87/8/25) Icon_minitimeالسبت نوفمبر 15, 2008 1:52 pm من طرف kavir

Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
بخش
Affiliates
free forum

اخبار ایران به تاریخ (87/8/25)

نويسندهپيام
kavir
Admin

تعداد پستها : 23

اخبار ایران به تاریخ (87/8/25) Empty
پستعنوان: اخبار ایران به تاریخ (87/8/25)   اخبار ایران به تاریخ (87/8/25) Icon_minitimeالسبت نوفمبر 15, 2008 1:29 pm

با اجازه دوستان تصمیم گرفتم در صورت داشتن وقت ، هر روز برخی از اخبار روزانه را بصورت تفکیک تاریخی در این بخش قرار دهم .

87/8/25

مملکت دارد به کجا می رود چرا مسوولان دل نمی سوزانند ؟
در پی اقدام تعدادی بانو که با لباسهای محلی و با زدن دف در همایش سازمان میراث فرهنگی قرآن را به قاری قرآن دادند و پس از اتمام قرائت به همان نحو قران را در سینی گذاشته و از سن خارج شدند صدای برخی از اصولگرایان حکومتی در آمد و در برخی از روزنامه ها با عناوین کفن پوشان کجائید خواستار اعتراض و برخورد شدید به عاملین این موضوع شدند و در این خصوص مکارم شیرازی در دیدار با جمعی از طلاب با انتقاد بسیار شدید از این حرکت با بیان عنوان بالا و اینکه اگر این کار زمان شاه انجام می گرفت داد همه بلند می شد این حرکت را بی احترامی بزرگی به قرآن دانست .

انتقاد سخنگوی قوه قضائیه از تفاوت در پرداخت دیه زنان و مردان از سوی بیمه

نیروی انتظامی سه رزمایش بزرگ تا پایان سال اجرا می کند

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت : بر خلاف آنچه برخی رسانه ها در خصوص استیضاح برخی دیگر از وزرای کابینه می گویند ، در حال حاضر هیچ استیضاحی در دستور کار مجلس نیست

بر اساس اعلام بانک مرکزی افزایش نرخ تورم به 24/3 رسید.

مدیر عامل شرکت برق از افزایش 80 در صدی نرخ برق تا دی ماه سالجاری خبر داد

احمدی نژاد در سفر استانی خود در استان مازندران با بیان اینکه قطب دوم استکبار عالم در حال فروپاشی است تاکید کرد : امروز همه جهانیان می دانند که سبب فروپاشی نظام استکبار ، ملت ایران و رهبری هوشمندانه آن است.
همچنین با اشاره به نتایج مثبت سفرهای استانی خود و ثبت ابتکار این حرکت به نام خود ادامه داد : اکنون روسای جمهوری برخی از کشورهای دنیا این روش را دنبال می کنند ولی در بعضی کشورهای غربی که این روش را اقتباس کرده اند به دلیل اینکه رهبران و روسای جمهوری با مردم یکی نیست ، شکست خورده اند !!

مکارم شیرازی : جدا سازی دختر و پسر در دانشگاهها باید عملی شود

آیت الله استادی (امام جمعه موقت قم) :احمدی نژاد در نوشتن نامه به اوباما عجولانه تصمیم گرفت

حسین مرعشی خبر داد : تصمیم خاتمی برای نامزدی در انتخابات قطعی شده است

کلهر (مشاور مطبوعاتی احمدی نژاد) :اوباما به عنوان یک گردشگر می تواند به ایران بیاید

آیت الله سید احمد خاتمی (امام جمعه تهران) : برخی مسوولان به جای تفکر و تحقیق به سراغ استخاره می روند

صفار هرندی : حفظ اعتقادات مردم بیش از تامین نان و آب ، وظیفه دولت نهم است و این امر برتری دولت اسلامی بر دول دیگر است. همچنین اضافه کرد : مهدهای کودک به جای اراجیفی که سوغات شوم بیگانگان است ، برای پیشبرد روحی کودکان از صوت دلنشین قرآن استفاده نمایند !! و در ادامه شرط قبول پست وزارت فرهنگ و ارشاد را تنها احیای قرآن و مسجد خواند و به همین خاطر افزود که اعتبار موسسات قرآنی را از 6/7 میلیارد ریال پیش از دولت نهم به 150 میلیارد افزایش داده است و گفت برای موج قرآن آموزی حاضریم بیش از اینها هزینه نماییم.

رییس دیوان محاسبات کشور گفت : 90 درصد از تخلفات مالی دولت غیر عمدی است و در ادامه به مجلس 2 هفته فرصت داد که به وضعیت حقوقی آقای کردان در زمان تصدی پستهای قبلیش و اخذ حقوق بر اساس مدارک جعلیش رسیدگی نمایند در غیر اینصورت خودش به شخصه وارد عمل خواهد شد.

منابع : روزنامه خبر
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اخبار ایران به تاریخ (87/8/25)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» اخبار ایران به تاریخ (87/8/26)
» اخبار ایران به تاریخ (87/8/27)
» اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !!