Razzi
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Razzi

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
المواضيع الأخيرة
» راههای دفع وسوسه های شیطانی
جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول) Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 19, 2008 3:30 pm من طرف kavir

» سلام دوستان
جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول) Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 19, 2008 10:56 am من طرف behrouz

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !!
جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول) Icon_minitimeالثلاثاء نوفمبر 18, 2008 4:00 pm من طرف kavir

» كارشناسان: سقف مقبره كوروش تخريب شده است
جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول) Icon_minitimeالإثنين نوفمبر 17, 2008 1:44 pm من طرف kavir

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/27)
جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول) Icon_minitimeالإثنين نوفمبر 17, 2008 1:38 pm من طرف kavir

» پيرمرد خوش شانس از زير قطار زنده بيرون آمد
جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول) Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:46 pm من طرف kavir

» مرد حامله در انتظار دومين فرزند
جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول) Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:44 pm من طرف kavir

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/26)
جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول) Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:39 pm من طرف kavir

» مردی شیطان صفت که دخترش را 24 سال حبس کرده و از او 8 فرزند بوجود آورده است
جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول) Icon_minitimeالسبت نوفمبر 15, 2008 1:52 pm من طرف kavir

Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
بخش
Affiliates
free forum

جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول)

نويسندهپيام
kavir
Admin

تعداد پستها : 23

جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول) Empty
پستعنوان: جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول)   جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول) Icon_minitimeالجمعة نوفمبر 14, 2008 2:33 pm

دیدم فروم خیلی سوت و کوره و دوستان هیچ حرکتی از خودشون نشون نمیدن و در ضمن فعلا در دوره تحریم تالار مذهبی آیتی ست به سر می بریم لذا بر آن شدم طی چند قسمت چگونه کافر شدن خودمو شرح بدم (فقط به خاطر خالی نبودن عریضه) شاید این مطالب درس عبرتی باشد برای کافرین نوپا و کافرنماها که سریع موضع خودشونو مشخص کنند و ببینند کدوم طرفی هستند.
قسمت اول :
در خانواده ای نه زیادمذهبی بدنیا آمدم ، هر چند بیشتر دوران کودکی خود را در خانقاه (محل عبادت درویشان) می گذروندم و از نزدیک با سیر و سلوک عارفانه و حال وحول درویشی آشنا بودم ولی از همان دوران کودکی واسم سوال بود که این خدایی که همش میگه اینکار خوبه اون کار بده پس کو ؟ پس این همه فرشته که میگن دور و ور ماست کجا هستند ؟ پس چرا وقتی من دروغ میگم باید برم جهنم ولی پسر همسایه که اینقدر دروغ میگه باید بره بهشت و هزاران سوال شبیه این و اینجا بود که اولین جرقه های کفر در وجود کوچک من زده شد.
ادامه دارد ...
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

جفنگیات یک کافر - ( قسمت اول)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1