Razzi
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Razzi

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
المواضيع الأخيرة
» راههای دفع وسوسه های شیطانی
جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم) Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 19, 2008 3:30 pm من طرف kavir

» سلام دوستان
جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم) Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 19, 2008 10:56 am من طرف behrouz

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !!
جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم) Icon_minitimeالثلاثاء نوفمبر 18, 2008 4:00 pm من طرف kavir

» كارشناسان: سقف مقبره كوروش تخريب شده است
جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم) Icon_minitimeالإثنين نوفمبر 17, 2008 1:44 pm من طرف kavir

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/27)
جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم) Icon_minitimeالإثنين نوفمبر 17, 2008 1:38 pm من طرف kavir

» پيرمرد خوش شانس از زير قطار زنده بيرون آمد
جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم) Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:46 pm من طرف kavir

» مرد حامله در انتظار دومين فرزند
جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم) Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:44 pm من طرف kavir

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/26)
جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم) Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:39 pm من طرف kavir

» مردی شیطان صفت که دخترش را 24 سال حبس کرده و از او 8 فرزند بوجود آورده است
جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم) Icon_minitimeالسبت نوفمبر 15, 2008 1:52 pm من طرف kavir

Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
بخش
Affiliates
free forum

جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم)

نويسندهپيام
kavir
Admin

تعداد پستها : 23

جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم) Empty
پستعنوان: جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم)   جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم) Icon_minitimeالجمعة نوفمبر 14, 2008 2:45 pm

نزدیکی های دادن کنکور بودم که دیدم هیچ راه نداره که نماز و قرآن نخونم ، هر چند تا اون زمان بخاطر تلاش مادرم کافر نشده بودم ولی زیاد مراسم و آیین های عبادی اسلامی را انجام نمی دادم و بقول مادرم همون دلم که مسلمون بود کافی بود و جالبه که در اون زمان که من به تشویق مادرم خواستم روزه بگیرم ، بعد از اینکه تا ظهر نتونستم طاقت بیارم و یواشکی میرفتم به اشپزخانه و ته دلم و پر میکردم ، موقع افطار که شد با سربلندی هر چه تمام تر از اینکه بنده هم به جمع روزه داران پیوسته بودم با نگاه های تشویق آمیز مادرم مشغول باز کردن روزه بودم اما غافل از این که روزه من بخاطر مادرم بود نه بخاطر خدا . از این صحبتها که بگذریم یکی از دورانهای اوج مسلمون شدنم همون نزدیکیهای کنکور بود که اگر پیامبر اسلام در اون زمان می دونست چقدر کنکور باعث رشد مبانی اسلام در درون دل کنکوریها میشه حتما به خدا میگفت یک سوره هم در مورد کنکور بیاره و بجای این همه جنگ و خونریزی با کفار ، تنها کافی بود با سلاح کنکور اونا رو مسلمون کنه .
خلاصه عبادات و نماز و قرآن خوندنم باعث شد در رشته ای نه چندان بد و در یک دانشگاه خوب قبول بشم و همین امور باعث شد که به مسلمون بودن خودم ادامه بدم و سعی کنم که قبل از امتحانات و مشکلات پیش اومده حتما با عبادت کردن و راز و نیاز با خدای خودم اون امتحان را پاس کرده و از مشکلاتم سربلند بیام بیرون.
ادامه دارد ....
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

جفنگیات یک کافر - (قسمت پنجم)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1