Razzi
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Razzi

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
المواضيع الأخيرة
» راههای دفع وسوسه های شیطانی
اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !! Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 19, 2008 3:30 pm من طرف kavir

» سلام دوستان
اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !! Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 19, 2008 10:56 am من طرف behrouz

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !!
اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !! Icon_minitimeالثلاثاء نوفمبر 18, 2008 4:00 pm من طرف kavir

» كارشناسان: سقف مقبره كوروش تخريب شده است
اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !! Icon_minitimeالإثنين نوفمبر 17, 2008 1:44 pm من طرف kavir

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/27)
اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !! Icon_minitimeالإثنين نوفمبر 17, 2008 1:38 pm من طرف kavir

» پيرمرد خوش شانس از زير قطار زنده بيرون آمد
اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !! Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:46 pm من طرف kavir

» مرد حامله در انتظار دومين فرزند
اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !! Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:44 pm من طرف kavir

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/26)
اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !! Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:39 pm من طرف kavir

» مردی شیطان صفت که دخترش را 24 سال حبس کرده و از او 8 فرزند بوجود آورده است
اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !! Icon_minitimeالسبت نوفمبر 15, 2008 1:52 pm من طرف kavir

Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
بخش
Affiliates
free forum

اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !!

نويسندهپيام
kavir
Admin

تعداد پستها : 23

اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !! Empty
پستعنوان: اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !!   اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !! Icon_minitimeالثلاثاء نوفمبر 18, 2008 4:00 pm

28/8/87

وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است
آفتاب یزد : دري نجف آبادي با اشاره به طرح برخي اطلاعات غلط توسط مجامع بين المللي نسبت به ايران بيان كرد: در طول 3 دهه اخير جمهوري اسلامي ظلم و بي عدالتي را در هيچ صورت و شرايطي بر نتابيده و با آن به مقابله برخاسته است. وي با اشاره به وضعيت حقوق بشر در ايران افزود: وضعيت زندان هاي ايران، اتباع بيگانه، اقليت هاي مذهبي، زنان و كودكان دركشور ما بسيار مناسب است و جمهوري اسلامي از كارشناسان بي طرف و غيرمغرض در جهت بررسي اين شرايط استقبال مي كند ضمن اينكه برخوردهاي دوگانه و شيوه هاي غيردوستانه برخي مجامع را صحيح نمي داند.

روساي شش دانشگاه امريكايي در دانشگاه صنعتي شريف
روزنامه اعتماد:در حالي كه پس از انتخاب باراك اوباما به رياست جمهوري ايالات متحده امريكا، بحث برقراري ارتباط سياسي دو كشور بار ديگر به بحث داغ محافل سياسي بدل شده است. سفر روساي شش دانشگاه امريكايي كه به دعوت دانشگاه صنعتي شريف به كشورمان آمده اند، بر آتش تحليل هاي داغ تحليلگران روابط دو كشور بيش از پيش افزود.

ميرحسين موسوي تكذيب كرد
روزنامه اعتماد: ميرحسين موسوي به پروژه انشعاب در ميان اصلاح طلبان پايان داد . دفتر رئيس دولت سال هاي دهه 60، ديروز اعلام كرد كه «مهندس ميرحسين موسوي در هفته هاي اخير هيچ گونه اظهارنظري در مورد انتخابات رياست جمهوري نكرده و ديداري هم با گروه هاي دانشجويي نداشته است.

گوانتانامو را تعطيل مي كنم
باراك اوباما در نخستين مصاحبه تلويزيوني متعهد شد: به محض در دست گرفتن قدرت در كاخ سفيد، زندان هاي غيرقانوني اين كشور در ديگر نقاط جهان نظير گوانتانامو را تعطيل كند.

مردم پاسخ تخريب گران دولت انقلابي را در انتخابات آتي مي دهند
کیهان:بسيج دانشجويي دانشگاه اميركبير با انتشار بيانيه اي ضمن انتقاد از تخريب شديد دولت خدمتگزار به بهانه هاي واهي تصريح كرد: ملت شريف ايران پاسخ به تلاش هاي مذبوحانه تخريب گران دولت انقلابي را در انتخابات آتي مي دهد.!!!

نگراني از راي نياوردن خاتمي و تكرار شكست انتخاباتي سال 84
کیهان : محمدرضا عارف عضو مركزيت مشاركت كه در ديدار اعضاي گروه موسوم به پويش دعوت از خاتمي سخن مي گفت، به رغم حمايت از نامزدي وي گفت: بايد به صورتي عمل شود كه اگر خداي نكرده در انتخابات شكست خورديم جوانان سرخورده نشوند. به هرحال بايد از افراط و تفريط پرهيز شود. ضربه اي كه جبهه اصلاحات خورد از افراط و تفريط بود.

انتخاب عبدالله نوري بهانه تراشي براي تحريم انتخابات است
به گزارش برنا ابراهيم يزدي در نشست با اعضاي ادوار تحكيم وحدت گفت: عبدالله نوري نه مي تواند و نه ظرفيت اين را دارد كه جلو بيايد و فعالانه خود را محور يك حركت اجتماعي قرار دهد. يزدي خطاب به اعضاي ادوار تحكيم وحدت گفت: شما كه آقاي نوري را مطرح مي كنيد، مي دانيد كه احتمال رد صلاحيت او از بقيه داوطلبان بيشتر است، آن وقت به اين بهانه مي خواهيد توجيهي براي تحريم و شركت نكردن در انتخابات داشته باشيد.

اعتراض ايران به چين به خاطر تحريف نام خليج فارس
سفارت ايران در پكن در يادداشتي به وزارت امور خارجه چين ، به كاربرد واژه ناقص و جعلي خليج به جاي عبارت صحيح و كامل خليج فارس در خبرگزاري چين (شينهوا) اعتراض كرد.

سفر كارمند ترافيك بحرين به ايران براي پرداخت پول به سران القاعده
آفتاب یزد :دادگاه عالي كيفري بحرين يكشنبه شاهد ايراد اتهامي تازه عليه يك تبعه اين كشور بود كه به جرم همكاري با سازمان هاي تروريستي از جمله القاعده تحت محاكمه به سر مي برد. به گزارش عصر ايران به نقل از روزنامه گلف ديلي نيوز چاپ بحرين، "بنابر ادعاي يك افسر آژانس امنيت ملي بحرين )NSA( ، فرد متهم سه بار براي تحويل پول به سران القاعده به ايران سفر كرده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1