Razzi
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Razzi

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
المواضيع الأخيرة
» راههای دفع وسوسه های شیطانی
راههای دفع وسوسه های شیطانی Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 19, 2008 3:30 pm من طرف kavir

» سلام دوستان
راههای دفع وسوسه های شیطانی Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 19, 2008 10:56 am من طرف behrouz

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/28) وضعيت حقوق بشر در ايران بسيار مناسب است !!
راههای دفع وسوسه های شیطانی Icon_minitimeالثلاثاء نوفمبر 18, 2008 4:00 pm من طرف kavir

» كارشناسان: سقف مقبره كوروش تخريب شده است
راههای دفع وسوسه های شیطانی Icon_minitimeالإثنين نوفمبر 17, 2008 1:44 pm من طرف kavir

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/27)
راههای دفع وسوسه های شیطانی Icon_minitimeالإثنين نوفمبر 17, 2008 1:38 pm من طرف kavir

» پيرمرد خوش شانس از زير قطار زنده بيرون آمد
راههای دفع وسوسه های شیطانی Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:46 pm من طرف kavir

» مرد حامله در انتظار دومين فرزند
راههای دفع وسوسه های شیطانی Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:44 pm من طرف kavir

» اخبار ایران به تاریخ (87/8/26)
راههای دفع وسوسه های شیطانی Icon_minitimeالأحد نوفمبر 16, 2008 3:39 pm من طرف kavir

» مردی شیطان صفت که دخترش را 24 سال حبس کرده و از او 8 فرزند بوجود آورده است
راههای دفع وسوسه های شیطانی Icon_minitimeالسبت نوفمبر 15, 2008 1:52 pm من طرف kavir

Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
بخش
Affiliates
free forum

راههای دفع وسوسه های شیطانی

نويسندهپيام
kavir
Admin

تعداد پستها : 23

راههای دفع وسوسه های شیطانی Empty
پستعنوان: راههای دفع وسوسه های شیطانی   راههای دفع وسوسه های شیطانی Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 19, 2008 3:30 pm

مشغول جستجو در اینترنت بودم که به فروم کانون گفتمان قرآنی برخورد کردم .
در این انجمن مباحث داغ مذهبی که قسمت بسیار کوچک آن در آیتی ست در حال بحث و جدل هست موجود می باشد و فکر می کنم اکثریت یا تمامی کاربران آن مسلمانان مذهبی هستند که مشغول تبادل نظر افکار خرد و مضحکشان در خصوص مباحث قرآنی هستند و در ذیل یک نمونه از این مباحث را برای تلطیف خاطر دوستان قرار می دهم :

چند كار است كه اگر انسان آنها را انجام دهد وسوسه شيطان از او دفع مى شود و آن ملعون تا مدتى قادر نيست او را وسوسه نمايد.
1. پناه بردن به خدا: اميرالمؤمنين عليه السلام فرمود: وقتى شيطان يكى از شما را وسوسه كند بايد به خدا پناه بريد و بگوييد:
((امنت بالله و برسوله مخلصا له الدين )).
و نيز آمده : زمانى كه در قلب تو شكى رخنه كند بايد بگويى :
((هو الاول و الاخر و الظاهر و الباطن و هو بكل شيى ء عليم )).
2. حنا: در حنا بستن چهارده خصلت است : نهم از آنها اين كه وسوسه شيطان را كم مى كنند.
3. خوردن انار: امام صادق عليه السلام فرمود: انار زمانى كه در معده قرار گيرد تا چهل روز وسوسه شيطان را از بين مى برد.
4. آب نيسان : آن آب بارانى است كه بعد از 23 روز از كه عيد نوروز گذشت تا سى روز بعد از آن مى گيرند. كسى كه دوست دارد شيطان با وسوسه خود او را اذيت نكند، از آب نيسان بياشامد.
5. شستن سر با سدر: امام صادق عليه السلام فرمود: كسى كه سر و صورت خود را با برگ سدر بشويد، خداوند شيطان را هفتاد روز از او دور مى گرداند.
6. مسواك : امام صادق عليه السلام فرمود: بر شما باد به مسواك كردن ؛ زيرا آن وسوسه شيطان را از سينه انسان بيرون مى برد.
7. ذكر اهل بيت : ذكر اهل بيت پيامبر اسلام صلى الله عليه و آله وسلم براى وسوسه در سينه انسان شفا است (از همه مهم تر اين كه انسان درود بر پيامبر اسلام صلى الله عليه و آله وسلم به فرستد.
8. روزه گرفتن : روايت شده كه : هر كس در هر ماه سه روز، روزه بگيرد آن سه روز مطابق روزه همه دنياست و وسوسه شيطان را از قلب بيرون مى برد.

منبع : http://www.askquran.ir/showpost.php?p=75490&postcount=9
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

راههای دفع وسوسه های شیطانی
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1